Ana sayfa > Haberler > İçerik

Endüstriyel alüminyum sülfat kullanılacak?

Oct 26, 2017

Endüstriyel alüminyum sülfat, beyaz Ortorombik kristal toz olmakla birlikte, uzun bir süre olacak sarı durumda, o zaman eğer onun sarı hala kullanabilir? Cevap aşağıdadır.

İlk, sarı için nedenleri

Hava ve sulu çözüm maruz demir demir sararma daha yüksektir. Yeşil maruz kalma nedeniyle bu şap havada ayrışma, demir çelik sülfat indirgeyici için demir, hava ile hava ile kolayca oksijen ya da diğer oksitleyici maddeler için ferrik sülfat okside başvurun. Onun moleküler formülü yapılan değişiklikler özgün bivalent demir değerlikli demir değiştirir. Rengi de orijinal mavi / yeşil sarı veya kahverengi değiştirilir. Özellikle nemli ve nemli, oksidasyon oranı, daha büyük olasılıkla sararmış fenomen üretmek için hızlanır. Oksidasyon, yavaş yavaş bir blok, bir taş gibi bir taş gibi şekillendirme derecesi artış ile.

Bitki sulamak için kullanılan oksitlenmiş endüstriyel alüminyum sülfat advers etkiler üretmek değildir, ama çok daha az önce bozulma etkisi. Bitki demir iyonları tarafından emilir ve şu anda demir iyonları en değerlikli demir iyonları okside çünkü kolayca bitkiler tarafından emilir. Ama kanalizasyon arıtma decolorization veya koagülasyon amaçlar için kullanılır, daha sonra ferrik ve ferrik demir koagülasyon etkisi çok fark geri yükleme ferrik demir decolorization etkisini yok ise değil.

İkincisi, sarı yöntemi önlemek için

Ambalaj mühür geliştirmek, hava ile temas azaltmak ve kuru bir yere yerleştirin. Sıvı ürün geçerli kullanımı ile veya çözüm önerilir çivi, demir, demir tozu. Ayrıca alkalin kimyasallar ile alkali gübre koymak değil, kimyasal oksidanlar ve endüstriyel alüminyum sülfat yerleştirilen birlikte veya koagülasyon hazırlık, zayıf asit, alkali kimyasallar kurşun onun kaybı etkisi ile tepki.