Ana sayfa > Haberler > İçerik

Teknoloji ve mezbaha Defolu mal su arıtma uygulama analizi

Teknoloji ve mezbaha Defolu mal su arıtma uygulama analizi

Atık su bar durulama, durulama, katliam ve diğer bitki zemin durulama daire kesim, sıcak saç, split, işleme, petrol, yıkama sigara zımba gıda büyük miktarda su, düzensiz drenaj, Defolu mal su arıtma yabancı maddelerin yüksek konsantrasyonları vardır ve askıda katı madde, iyi biyokimyasal özellikleri. Buna ek olarak, ki organik atık su diğer yüksek konsantrasyon ile en büyük fark, NH3-N yoğun (yaklaşık 120 mg/l), yani süreç tasarımı tam NH3-N Defolu mal su tedavi etkisi dikkate.

Su kalitesi mezbaha atıksu analiz

Atık su bar durulama, durulama, katliam ve diğer bitki zemin durulama daire kesim, sıcak saç, split, işleme, petrol, yıkama sigara zımba gıda büyük miktarda su, Defolu mal su arıtma düzensiz drenaj, yabancı maddelerin yüksek konsantrasyonları vardır ve askıda katı madde, iyi biyokimyasal özellikleri. Buna ek olarak, ki organik atık su diğer yüksek konsantrasyon ile en büyük fark, NH3-N yoğun (yaklaşık 120 mg/l), yani süreç tasarımı tam NH3-N Defolu mal su tedavi etkisi dikkate.

Mezbaha Atıksu Önarıtma

Eti Atıksu Önarıtma tüm sistemin etkili çalışması için anahtardır. 1000 mg/l kadar katı Asma katı (SS) atık su kesim, askıya alınan madde bozulabilir organik madde, zamanında durdurma, bir yandan Öte yandan temiz yukarıya için hemen sonraki boru hattı ekipmanları tıkanıklık önlemek için olmalıdır Atıksu içine Asma katı organik madde önlemek ve çözünür organik madde, Defolu mal arıtma tesisi atıksu CODCr, BOİ5 konsantrasyonu artış kaynaklanan haline. Atık su katliamı çok sayıda domuz gübre, şekersiz besleme çit yıkama su ve atık su iki ana kategoriye genel katliam içerir.

Durulama su septik tank tarafından ön işleme ve o zaman Defolu mal su arıtma istasyonu girmek için genel mezbaha atıksu ile birleştirilir. Domuz gübre ve septik tank içinde yatırılır sindirilmemiş yem çıkarılan ve nem oranı % 70'e kadar sıkmak katı-sıvı ayırıcı tarafından kurutulmuş) bir balık besleme olarak.

Eti Atıksu Önarıtma iki ana yöntem vardır: Hava yüzdürme ve eleme (filtre gözenek boyutu 1 ~ 5mm). Hava flotasyon özellikle küçük kirli su ile tedavi merkezinde kullanılır. En büyük dezavantajı ekipman karmaşık, yönetimi zor ve yüksek ve kötü hijyenik koşullarda çalışan mal olmasıdır. Tarama esas olarak atıksu büyük atık su arıtma, Defolu mal su arıtma uygun yönetimi ve kararlı işletme ile kesim Önarıtma uygulanır.

Ayrıca balıkçılık Havuzu'nu ayarlamak gerek önce filtrede kılavuz (50 × 5 mm), kaba ızgara (20 mm) ve diğer koruyucu önlemler zor.