Ana sayfa > Haberler > İçerik

Kağıdı sıkıca nesne yüzeyi-ebilmek var olmak örtülü bir üretim

Kağıt imalat sıkıca nesnenin yüzeyinin kaplı, korumalı, dekore edilmiş, işaretlenmiş bir kimyasal karışım ve diğer özel anlamları var. Çin'in boya sanayi daha yetkili "boya" teknolojidir olarak tanımlanan bir kitap: "boya kaplama bir malzeme, nesne, belirli bir ile güçlü adezyon oluşumunu yüzeyi kaplı farklı inşaat sürecinde bu malzeme kullanılabilir gücü, sürekli olarak kaplama, kaplama veya boya film olarak da bilinen bilinen film oluşum.

Boya kaplama genellikle film oluşturan malzemeler, dolgu maddeleri (pigment), çözücüler, katkı maddeleri ve diğer dört bileşenden oluşur. Gereksinimlerine bağlı olarak malzemeleri biraz, olmadan pigment, vernik gibi değişecek performans, bazen toz kaplama hiçbir solvent olabilir.

Organik Kimyasal polimer malzemeler için ait, kaplama oluşumu polimer bileşikler türüne ait. Modern kimyasal ürünler sınıflandırma uygun olarak iyi kimyasal ürünler boya kaplama vardır. Modern boya kaplama yavaş yavaş bir çok yönlü mühendislik malzeme ve kimya sanayiinde önemli bir endüstri haline gelmektedir.

Boya kaplama kısa bir tarihçesi

Kağıt imalat organik veya inorganik malzemelerin süslemeleri ve öğeleri korumak için bir karışımdır. Kağıt imalat kökeni yetersiz olduğunu. BC 6000 yıl, Çin kullanılan inorganik bileşikler ve organik pigmentler karışık kavurma boya gelişmiş olması oldu. M.Ö. 1500, Fransız ve İspanyol mağaralarda boya kaplama boya ve dekorasyon için kullanılmıştır. M.Ö. 1500 yılında Mısırlılar Indigo gibi boya kullanımı ve kök mavi yaptım ve kırmızı boya ama bu boya hala çok kusurlu. 18. yüzyıl, geliştirme ve keten tohumu yağı ve çinko oksit, boya boya sanayi hızla gelişmesi nedeniyle.

20. yüzyılda, boya kaplama işlemi önemli bir gelişme olmuştur, orada büyük bir yapışma, daha yüksek parlaklık, alev geciktirici, korozyon direnci ve termal kararlılık kağıt üretim çeşitli renk boya bitkisel yağ erken çoğu Ana hammadde, "Kağıt üretim", orijinal Eko-pişmiş tung yağı gibi sağlık denir. Organik Kimyasal polimer malzemeler boya ürünleri, raw materials veya sentetik kimyasal ürünler modern gelişimi olarak ham maddeler, boya ürünleri, geleneksel doğal malzemelerin bulunup, kaplama oluşumu bir polimer bileşik türüdür. Modern kimyasal ürünler sınıflandırılması uygun olarak, iyi bir kimyasal ürünler boya var. Modern kaplamalar yavaş yavaş bir çok yönlü mühendislik malzeme, kimya sanayiinde önemli bir endüstri haline gelmektedir.