Ana sayfa > Haberler > İçerik

Boyalar ve astarlar korumak ve süslemeleri duvar yüzeyine uygulamak

Boya Çince Geleneksel kavramı boya, sözde boya kaplama koruma ve dekoratif efekti elde etmek için duvar yüzeyine uygulanır. Bir sürü boya boya anlayış nasıl boya gerekli, bu yüzden bile bir basit ev dekorasyon boya boya bir zorunluluktur? Birlikte öğrenin!

Boya önünde aslında nesne yüzeyi koruma ve dekorasyon rolü, daha sonra boya boya nedir o boyalı söz edilmedi? Aslında, sonuçta boya ve boya bu bir, ama çünkü farklı başlık farklılıklar böylece hammadde, kullanımı.

Boya boya rolü

1. koruma: boya boya onların gölge görmek bir belirli rolü çok sayıda köşe yalıtım şehir olabilir korunması vardır, ev dekorasyonu bu rolü de bir çok şey.

2. dekorasyon: boya, renk boya ama fırça duvardaki birçok türü vardır, ama bize farklı görsel efektler, çal bir dekoratif efekti vermek açıktır.

3. özel rol: bazı boya boya özel bir rolü vardır, bizim mobilya mobilya ürünleri değerini büyük ölçüde artırabilirsiniz boya sprey boyayla sık sık göreceksiniz, hayat artacak.

Boya boya tehlikeleri

Sadece o kadar çok boya boya, rol belirtilen ama bir sürü potansiyel zarar da, o zaman ne oldu?

1. kimyasal tehlikeler: boya en büyük zarar toksik maddelerin dağılımı, bugünün dekorasyonda en büyük zararı formaldehit daha var ve formaldehit da bize gizli tehlike yaptı boya çok boya.

2. potansiyel tehlikeler: dekorasyon bir uzun vadeli sorun, özellikle sıcak yaz aylarında boya kaplama potansiyel zarar nispeten büyüktür, boya, ama bir stealth sağlık katil kokusu kokusu boya.

Özet: Mobilya boyama ve ev duvar boya boya, bilimsel ilerleme ile boyanır şimdi boya ve boya yavaş yavaş yeşile meyletmek ve nihayet biz yeşil kullanmak önerilen boya.