Ana sayfa > Haberler > İçerik

Sıvı alüminyum sülfat yaygın olarak kullanılır

Jun 26, 2017

Sıvı alüminyum sülfat yaygın olarak kullanılan, özellikle endüstriyel uygulamalarda, genellikle bir flocculant kullanılır ve ateşe dayanıklı materyaller, ne olacak? ,

Ateşe dayanıklı materyaller, ateşe dayanıklı enjeksiyon oluşumu, sıcaklık dalgalanmaları ile dalgalanmalar yoğunluğu ile birlikte sıvı alüminyum sülfat. Çünkü içinde Isıtma fiziksel değişiklikler ve kimyasal değişiklikler bir dizi işlemek. Oda sıcaklığında koagulant koagülasyon koagulant boksit çimento ve benzeri kalsiyum sülfat ve demir sülfat, Magnezyum sülfat üretecek ekleme yavaş değil.

Refrakter uygulama sıvı alüminyum sülfat-ebilmek da oyun bir sürü etkinlik.

Tabii ki, sıvı alüminyum sülfat gibi kağıt dolgu, kara, su arıtma cihazı ve yangın söndürme aracı, Isıtma hidroliz teşvik ve alüminyum hidroksit yağış üretmek de kullanılabilir. Bu işlevi, Geliştirme Derneği, teknolojik ilerleme ile diğer özellikleri yavaş yavaş geliştirilen inanıyorum.

Sıvı alüminyum sülfat üzerinde bu, ilk kısa giriş için buraya, refrakter malzeme ile tarih ve ateşe dayanıklı materyaller, daha da artıracak Eğer Kullanım etkisi.