Ana sayfa > Haberler > İçerik

Sıvı alüminyum sülfat alüminyum hidroksit imalat yöntemi

Sep 27, 2017

Sıvı alüminyum sülfat alüminyum hidroksit: imalat yöntemi

Alüminyum hidroksit ve sülfürik asit sıvı alüminyum sülfat elde etmek için Isıtma altında tepki gösterdi. Üretim süreci basit yöntemidir, yüksek sıcaklık ve basınç ve diğer sert koşullarına ve yerleşim, demir ve diğer işlemler gerekmez göreli enerji tüketimi düşük ve sıvı alüminyum sülfat kalite temiz, üretim. mükemmel performans. Dezavantajı yüksek maliyet ve pahalı olduğunu.

Öyle olsa bile, sıvı alüminyum sülfat, alüminyum hidroksit tarafından üretilen sıvı alüminyum sülfat, en saf ve bazı sektörlerde kullanılır.

Sonuçları ve Rhithers. Rhithers. Verticals.ithers. dikey correlations.ithers. Verticals.ither correlations.omenges Rh - sülfirik asit büyük konsantrasyon, daha yoğun tepki. Ancak, sülfürik asit konsantrasyonu çok büyük, tepki malzeme yoğunluğu, dağılım derecesi düşüktür, küçük, sıvı alüminyum sülfat alüminyum sülfat daha fazla önlemek için toz parçacıkları, yüzeye bağlı Difüzyon oranıdır reaksiyon ilerleme. Böylece yeni tepki yüzeye maruz toz, istikrarlı, sıvı alüminyum sülfat boksit daha fazla alüminyum leaching tepki olabilir sadece alüminyum sülfat oluşumu çözüm için hızlı bir şekilde yayıldı. Bu nedenle, reaksiyon sistem üretilen alüminyum sülfat ayıklamak için yeterli su olmalıdır ve seyreltik sülfürik asit reaksiyon karşılamak için uygun toplama ihtiyaçlarını en iyi yoludur.