Ana sayfa > Haberler > İçerik

Endüstriyel alüminyum sülfat hava ve kristal su kaybetmek kolay değil

Oct 20, 2017

Endüstriyel alüminyum sülfat hava ve kristal su kaybetmek kolay değil, nispeten istikrarlı Isıtma, su kaybedersiniz, yüksek sıcaklık Alümina ve kükürt oksit çürümüş. 770 ısıtmalı ℃ başladı Alümina, Kükürt trioksit, kükürt dioksit ve su buharı yıkmak. Su, asit ve alkali, etanol çözünmez çözünür. Sulu çözüm asittir. Hidroliz alüminyum hidroksit üretir. Sulu çözüm temel endüstriyel alüminyum sülfat üretmek uzun süre kaynatabilirsin. Non-toksik, toz gözleri teşvik edebilirsiniz. Hydrolyzate temel bir tuz ve alüminyum hidroksit kolloidal bir çökelti vardır. Kolayca ile potasyum, sodyum, amonyum tuz formu şap, potasyum alüminyum potasyum kAl (SO4) gibi için 3 · 12H2O. ısı hidrat, şiddet genişleme ve Sünger benzeri haline kırmızı sıcak, Kükürt trioksit ve Alümina ayrışma için ısıtmalı.

Endüstriyel alüminyum sülfat dağıtılması kolaydır, asidik, aşındırıcı çözümdür. Boksit içerdiği kirlilikler çok fazla olmamalı, özellikle demir tuz çok yüksek olamaz, aksi takdirde reçine sakız, kağıt rengini etkileyen boya kimyasal etkisi olacak. Toplam çıkış, endüstriyel alüminyum sülfat yaklaşık % 50 kağıt için ilk büyük kullanmaktır.

Endüstriyel alüminyum sülfat işlemi, yerel egzoz kapalı. Operatörleri özel olarak kesinlikle çalışma usulleri gözlemlemek için eğitim gerekir. Bu operatör Self-priming filtre toz maske takmak, kimyasal koruyucu gözlük takmak, toksik giymek ve lastik eldiven giymek tavsiye edilir. Toz önlemek. Oksidan ile temasından sakının. Yükleme ve boşaltma için ambalaj zarar önlemek için işleme ışık. Bir sızıntı acil tedavi ekipman ile donatılmış. Boş kapsayıcılar zararlı kalıntı olabilir.

Endüstriyel alüminyum sülfat genellikle içme suyu ve kanalizasyon arıtma ekipmanları arıtma, aynı zamanda kağıt sanayî için bir flocculant kullanılır. Endüstriyel alüminyum sülfat da çok etkili bir molluscicide, İspanyol sümüklü böcek öldürebilir. Endüstriyel alüminyum sülfat ve su arıtma bir aracı yazdırma ve boyama Tekstil olarak kullanılır. Su arıtma kirleri yoğuşma çökelti ve filtrelemek için kolaylaştırır.