Ana sayfa > Haberler > İçerik

Genel sıvı alüminyum sülfat veya daha küçük bir demir kirlilikler

Jul 07, 2017

Sıvı alüminyum sülfat yağış yöntemi demir kaldırma

Genel sıvı alüminyum sülfat veya kullanım etkisini oynamak izin için daha küçük bir demir kirleri, saflığı, emin olmak için gerekli olan ve demir kaldırmak için birçok yol vardır, yağış yöntemi tanıtmak için aşağıdakilerden biridir.

1, demir ve alüminyum oksit belirleme yöntemini: Alüminyum oksit içerik belirlenmesi, dolaylı complexometric titrasyon kullanımı. Belirli koşullar altında kalan EDTA göstergesi olarak kurşun nitrat ile titre ve EDTA çözüm aşırı eklendi. KF çözüm sonra seçerek complexed alüminyum iyonları kaldırıldı ve kurşun nitrat kaldırıldı dan EDTA ile titre olabilir alüminyum oksit, içeriği (gΠL) birimiyle dedi ölçülür.

2, sıvı alüminyum sülfat hazırlanması: atık sülfürik asit, seyreltme sonra tarafından asit solüsyonu elde boksit leaching flokülasyon, sedimantasyon, 310 pH değerini ayarlamak ~ () 315 ya da öylesine, alüminyum oksit içerik ve demir içeriği analizi örnekleme Kitle kesir), Alümina konsantrasyon 100158 g/m, demir % %011080.

3, organik precipitant bir yağış demir kaldırma:

Bir katı organik acele A 40 g desalted su ile % 40 bir çözüm için kitle tarafından tedavi edildi. Hemen 110 saatlerce alüminyum oksit içeriğini ve demir içeriği ölçmek için karıştırma sonra karışımı filtre ve sıvı precipitant sıvı alüminyum sülfat alüminyum sülfat sıvı miktarına göre belirli bir miktar için eklendi.

Yukarıdaki içerik yardımcı olabilir, eğer istiyorsan daha fazla sıvı alüminyum sülfat bilgi hakkında bilgi edinmek, lütfen bizim web sitesine dikkat etmeye devam ve biz eski ve yeni hoş geldiniz bizim ürünleri satın almak için müşteri geliyor umuyoruz.