Ana sayfa > Haberler > İçerik

Sıvı alüminyum sülfat koagülasyon etkisi etkileyen faktörler

Oct 26, 2017

Sıvı alüminyum sülfat koagülasyon etkisi etkileyen faktörler

Bir belirli koşullarda sıvı alüminyum sülfat koagülasyon, koagülasyon etkisi hangi faktörlerin etkisi olabilir mi? Bir göz atın

Bu genellikle sıvı alüminyum sülfat koagülasyon etkileyen faktörleri ve benzeri su sıcaklığı, askıda katı madde konsantrasyonu su, pH değeri, koagulant doz olduğunu inanılıyor. Su sıcaklığı çok düşük, kolloidal Albert hareketi yavaşlatır, artmış, hidrasyon koagulant hidroliz yüzden yavaş, su sıcaklığı genellikle 20 ~ 30 ℃ uygundur. Su sıcaklığı için deneysel koşullar 25 ~ 30 ℃, en uygun sıcaklık gereksinimleri doğrultusunda. Suda askıda katı madde konsantrasyonu düşük olmakla birlikte, parçacık çarpışma hızı önemli ölçüde azalır, koagülasyon etkisi kötüdür; Ama konsantrasyonu yüksek, gerekli koagülasyon doz artar. pH değeri kirleticilerin varlığı ve yüzey özellikleri etkiler, ancak Çöktürücüler ve Morfoloji hidroliz denge ve saat ürün varlığının da etkiler. Sızıntı bikarbonat alkalinite yüksek düzeyde içeren, pH belirli bir tampon etkiye sahiptir.

Sonuçları göster: zayıf alkalin sızıntı asit ve alkali düzenleme olmadan daha iyi deneysel sonuçlar elde edebilirsiniz. Sıvı alüminyum sülfat doz microparticles su konsantrasyonu ve türü ile ilişkilidir ve aynı zamanda sıvı alüminyum sülfat, dozaj yöntemi ve orta durumu çeşitli ilgilidir.

Burada, biz bir sıvı olduğuna inanıyorum alüminyum sülfat Bar genel bir anlayışa sahip