Ana sayfa > Haberler > İçerik

Atıksu Arıtma atık sarı nedenleri boyama

Atıksu Arıtma atık sarı boya neden olur

Boyama ve demir çelik sülfat ve Sıvı Kostik soda, neden tedavidir sulu boya sonra ışık kullanımı dozaj biyokimyasal tedaviden sonra kanalizasyon sarı halinde sanayi atıksu arıtma, yazdırmayı? Bu olay genellikle hangi nedenlerden dolayı atıksu arıtma tesisleri ile başa çıkmak için hangi yöntemi kullanılmalıdır gibi? Baskı ve atıksu arıtma tesisleri sarı nedeni sonra boyama aşağıdaki analizi sizinle.

Demir çelik sülfat tarafından atıksu boyama tedavisi

Yazdırma ve atıksu boyama ve benzeri organik madde içeriği, renk derinliği, alkalin yaygındır. Demir çelik sülfat ile tedavi edilir ve sıvı alkali sarı baskı iki ihtimal vardır ve atıksu boyama bazı inorganik metal iyonları çöktürülmüş değil sonra olacak, ikinci organik madde rengidir; atıksu arıtma tesisleri inorganik metal iyonları kaldırma işleminin sodyum sülfit ve diğer inorganik metal iyonları yağış ekleyerek alkali ayarlamak için kullanılabilir. Baskı ve atıksu boyama mevcut organik madde soluk sarı görünür renk yapar, Gelişmiş oksidasyon veya adsorpsiyon dikkate almak gereklidir.

Atık su özgün rengini sarı ortaya çıkması da bir tür anti-renk fenomen olabilir ve kullanımı ve renk görmek için açık ile ilgili bazı reaktif boyalar kaldırıldı sarı renk fade ve nedenleri sonra demir çelik demir ile belirtilir , ardından ve orijinal kirli su renginde benzer boyama ve atıksu arıtma işlemi yazdırma çoğunu biyokimyasal tedavi olur, böylece.

Son boyama tesisi atık su decolorization, demir, sodyum hidroksit ve poli alüminyum klorür, kullanımı sonra tedavi bölüm kırmızı ile başvurun veya kaldırılamaz, 8 neden kırmızı parçası kaldırılamaz, PH değeri, atıksu arıtma tesisleri diğer ilaçlar yerine düşünün verilip verilmeyeceğini? Burada sorun üzerinde dayalı bir analiz yaptık.

Demir çelik sülfat yöntemi ve PH değeri dozaj

Kırmızı demir çelik sülfat kullanımı, daha kötü, ama koşullar da renk emisyon standartlarına genellikle azaltılabilir uygun reaksiyon olarak yeşil atık su tedavi etkisi olacaktır. Bu durumda, aşağıdaki önerileri yapılır:

1, 9 ya da öylesine PH kaldı sonra ön, arka artı demir demir artı metali eklenen sodyum hidroksit. Sodyum hidroksit ekledikten sonra pH fazla 12 ulaşabilirsiniz, güçlü alkali koşullarda renkli grupları, zor renkli gruplar halinde kolay renkli gruplarıyla başa başa çıkmak moleküler yapısının bir parçası yok edebilir. atıksu arıtma tesisleri ve demir çelik metal PH ile reaksiyonu başlangıcı 11 olacak veya Yani, 11 ya da daha fazla decolorization etkisi PH değerini demir çelik metal pH 8 ya da öylesine, özellikle bir parçası zor renkli grubu ile başa çıkmak daha iyi olacak s.

2, sodyum hidroksit içine kireç ilaç maliyetini azaltırken, aynı zamanda tedavinin etkisini artırma etkisi.